Українські умільці створили дивовижне транспортний багатофункціональний транспортний засіб, який зможе долати будь-які перешкоди на своєму шляху. Найскладніші ділянки траси всюдихід буде долати по повітрю.

Зовсім недавно світ побачив новий сміливий концепт від українських майстрів. Він став справжнім ноу-хау! Нічого подібного раніше не робили. Близько по суті концепти були хіба що у американських і німецьких інженерів, але навіть у них не вистачило фантазії придумати таке! Новинка отримала назву E-LSFV і стала першим українським літаючим бронеавтомобілем.

На сьогоднішній день, якщо як слід розглянути концептуальні напрацювання, можуть виникнути сумніви з приводу того, що E-LSFV є броньованим автомобілем. Втім, не виключено, що броню на транспортний засіб можна навісити при бажанні або в разі такої необхідності. Незважаючи на цей неоднозначний момент, абсолютно очевидно, що E-LSFV - це ще і сміливий, зухвалий всюдихід, призначений для пересування в суворих, вкрай несприятливих умовах.

Все що достовірно відомо, так це те, що E-LSFV розрахований на 6 осіб. Два з них - члени екіпажу. Ще чотири - пасажири. Згідно із заявою конструкторів, бронею може зміцнюватися як весь автомобіль, так і його окремі частини, наприклад, тільки лицьова сторона. Передбачена можливість бронювання днища авто.

Проте, найголовніша особливість нового всюдихода в тому, що він зможе літати! Так, зовсім як ті божевільні концепти, що зовсім недавно показали інженери різних країн на минулому Женевському автосалоні 2017. Робити це всюдихід буде за допомогою спеціального навісного модуля, який перетворити транспортний засіб у щось схоже на квадрокоптер.


Коментарі